Sposób na rozwój Twojej firmy dzięki HCL Digital Solutions

23.03.2021 / 3 minuty czytania

Zwiększanie efektywności pracy, generowanie zysku i podnoszenie poprzeczki. To cele każdego przedsiębiorstwa. W erze pracy zdalnej wszyscy dostosowaliśmy się do panujących warunków. Posiadamy narzędzia, a wręcz jesteśmy osaczeni aplikacjami, do konferencji wideo, wiadomości bezpośrednich, współdzielenia plików, realizacji i planowania zadań oraz procesów. Dochodzi do tego obsługa poczty e-mail, kalendarza i wewnętrznych systemów firmowych.

Używamy tylu aplikacji, że czas, który moglibyśmy poświęcić na poranną kawę poświęcamy na aktywację i logowanie do wszystkich programów potrzebnych nam do pracy. A gdyby wszystkie aplikacje jakich potrzebujesz były dostępne z jednego miejsca?

Poznaj produkty z oferty HCL Digital Solutions. Pakiet idealny dla każdego przedsiębiorstwa, który wprowadza nowy, społecznościowy model przekazywania informacji w organizacji.

Dostosuj go do potrzeb Twojej firmy.

HCL Connections

Dbanie o nieustanne zaangażowanie pracownika to zagwozdka dla każdego Project Managera. Efektywna praca przynosi zyski. Jeśli udostępnimy naszym pracownikom odpowiednie narzędzia, procesy delegowania obowiązków, komunikacji i utrzymywanie ich zaangażowania na wysokim poziomie będzie jeszcze łatwiejsze.

Z HCL Connections – oszczędzasz czas, redukujesz koszty, usprawniasz komunikację wewnętrzną i zapewniasz elastyczność dla swojego zespołu.

Oprogramowanie HCL Connections jest dokładnie takie, jakie potrzebujesz. Całkowita customizacja pozwala je dopasować do potrzeb przedsiębiorstwa. Może służyć Ci jako kontener na wiedzę w firmie, forum dyskusyjne dla pracowników, przechowalnia najważniejszych dokumentów lub kontroling projektów. Nie musisz korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji. Wybierz te, które usprawnią Twoją pracę i pomogą w organizacji.

Najważniejsze funkcje w HCL Connections:

  • Tworzenie społeczności – otwartych (dostępnych dla wszystkich pracowników), moderowanych (moderator zatwierdza użytkowników w społeczności i nadaje im uprawnienia) lub zastrzeżonych (społeczność jest ukryta i tylko moderator może zaprosić użytkownika do danej społeczności).
  • Przechowywanie plików – prywatnie (niewidoczne dla innych użytkowników w sieci), udostępnionych dla danej społeczności lub konkretnych osób z organizacji.
  • Edycja dokumentów przez wiele osób – automatyczny zapis pliku, wyświetlenie historii edycji.
  • Planowanie projektów – tworzenie działań z określoną datą zakończenia i przypisane do konkretnej osoby lub grupy osób odpowiadających za realizację.
  • Tworzenie forum dyskusyjnego w społeczności- wszyscy pracownicy mogą przekazać swoją opinię w danym temacie.
  • Tworzenie blogów pomysłów – miejsce na pomysły Twoich pracowników. Następnie przez głosowanie możesz wybrać najlepsze z nich i wdrożyć w organizacji.
  • Gromadzenie wiedzy specjalistycznej w plikach Wiki.
  • Możliwość oznaczania (tagowania) użytkowników w dyskusji, plikach i wszystkich aktualizacjach. Pozwala to na sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi osobami i działami.

Platforma społecznościowa to naturalne środowisko Twojego pracownika.

Nie potrzebujesz wielogodzinnego szkolenia, żeby korzystać z HCL Connections – tak samo Twoi pracownicy!

25,9 mln Polaków używa na co dzień mediów społecznościowych. To 68,5% całego społeczeństwa w Polsce. W styczniu 2021r. odnotowano 11% wzrost, to 2,5 mln użytkowników social media więcej, względem stycznia 2020r.*

HCL Sametime

Rozszerzeniem do platformy społecznościowej jest oprogramowanie do bezpiecznej komunikacji – HCL Sametime. Pozwala na szybką i prostą organizację spotkań on-line, czat grupowy oraz prywatny. A, wszystko zamyka się w obrębie jednego okna przeglądarki internetowej!

Do spotkania wideo dołączasz za pomocą jednego kliknięcia, bez instalacji dodatkowego oprogramowania, bez przeszkód. Chcąc zaprosić na spotkanie swojego klienta biznesowego lub współpracowników wystarczy, że wygenerujesz link URL i prześlesz go za pomocą wybranego medium.

Aplikacja HCL Sametime dostosowana jest do współczesnej organizacji pracy – zwinnej, bezpiecznej i zdalnej, a to wszystko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

HCL Domino

Niezawodny rdzeń HCL Domino – platforma serwerowa umożliwiająca tworzenie oprogramowania do pracy grupowej. Wszechstronność, skalowalność i bezpieczeństwo – od 30 lat Domino udowadnia swoją wartość.

Stabilność tego środowiska potwierdzona jest przez największe korporacje i instytucje rządowe. Domino dodatkowo charakteryzuje łatwe zarządzanie i aktualizacje do nowszych wersji.

Wszystko, czego potrzebujesz do pracy zapewniają produkty HCL Digital Solutions. Sprawdź!


* Digital 2021 Report by We Are Social and Hootsuite. Styczeń 2021