Wypróbuj teraz

OPROGRAMOWANIE DOPASOWANE DO POTRZEB BIZNESU

HCL Connections to korporacyjna platforma społecznościowa oparta na ludziach i ich wiedzy. Skupia wszystkich pracowników przedsiębiorstwa i umożliwia im dzielenie się pomysłami, wiedzą i realny wpływ na procesy wdrażania rozwiązań. Rozwiązanie stworzone przez IBM zostało ulepszone o serię funkcjonalności pozwalających pracować skuteczniej i wydajniej.

Przenieś komunikację wewnętrzną na wyższy poziom wraz z HCL Connections.

HCL Connections kieruje się doświadczeniami, problemami i pomysłami Klientów którzy regularnie korzystają z środowiska Connections. Wprowadzane nowe funkcjonalności i modyfikacje to odpowiedź na ich potrzeby.

WYKORZYSTUJ ZBIOROWĄ WIEDZĘ

Współpracuj z ludźmi o podobnym doświadczeniu. Ulepszaj i omawiaj nowe koncepcje w ramach społeczności współpracowników. Rozwijaj innowacyjne projekty dzięki wspólnym inicjatywom i pomysłom.

Przy pomocy HCL Connections sprawniej wdrożysz nowych pracowników wykorzystując bazę wiedzy udostępnioną na blogach, forach, Wiki lub w dokumentach.

ANGAŻUJ CAŁĄ ORGANIZACJĘ

Zintegruj społeczność pracowników z procesami biznesowymi w firmie. Buduj wartościowe sieci społeczności. Zwiększ zaangażowanie pracowników i uwolnij ich kreatywność. Pozwól na dyskusje, komentarze i dzielenie się swoimi pomysłami.

System HCL Connections pomoże pracownikom znaleźć odpowiednich współpracowników według różnych kryteriów, w tym stanowiska, działu lub specjalistycznej wiedzy. Łatwo znajdziesz eksperta, którego potrzebujesz i nawiążesz z nim kontakt.

OPTYMALIZUJ ORGANIZACJĘ PRACY

Każdy użytkownik ma nieograniczony dostęp do współdzielonych dokumentów, prezentacji, plików czy multimediów. Spędzaj mniej czasu szukając dokumentów. Twórz treści wspólnie z współpracownikami, nanoś poprawki i dodawaj komentarze.

Organizuj pracę zespołu. Wyświetlaj listy zadań pracowników, zespołów projektowych. Ustalaj priorytety i monitoruj wykonanie zadań.

Zintegruj w jednym miejscu – OrientMe, aplikacje i środowiska z których korzystasz podczas pracy.

Wiemy, że wdrożenie nowego narzędzia w organizacji i zaangażowanie pracowników jest trudne. Zajmiemy się nie tylko implementacją środowiska, ale również szkoleniem i obsługą serwisową

Dlaczego HCL Connections 6.5?

OrientMe – spersonalizowana strona główna integruje narzędzia, aplikacje i zadania. Praca w jednym miejscu: zadania, sieć społeczności, kalendarz, notatki, baza wiedzy

SocialSidebar – wysuwany pulpit nawigacyjny, zapewnia dostęp do aplikacji HCL Connections w dowolnej witrynie internetowej

Touchpoint – intuicyjny, wbudowany kreator łączy użytkowników z odpowiednimi sieciami i treściami. Pomaga szybciej wdrożyć nowych pracowników w przedsiębiorstwie

Activities Plus – oprogramowanie do zarządzania projektami. Każdy pracownik może łatwo i automatycznie organizować zadania, prace zespołową, projekty i harmonogramy

Już wkrótce…

Integracja systemu z SharePoint, Office 365, Domino i SameTime

Zaufali nam

Ponad trzy dekady kształtowania historii nauczyło nas słuchać, uczyć się i pracować. Dzięki temu wspólnie z naszymi Klientami osiągamy trwałą przewagę nad konkurencją.

Dostarczamy firmom i instytucjom nowoczesne rozwiązania kompleksowo wykorzystujące najnowsze technologie gromadzenia, przetwarzania, zarządzania i udostępniania informacji, danych, dokumentów i wiedzy.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?
Masz nurtujące Cię pytania, pomysł na rozszerzenie oprogramowania HCL Connections,
a może jesteś zainteresowany dostępem do środowiska demo?
Nie wahaj się, skontaktuj się z nami już dziś!