HCL Domino
Apps that Run Your Business.

HCL Domino – bezpieczna platforma do tworzenia aplikacji

HCL Domino Notes to platforma serwerowa umożliwiająca tworzenie oprogramowania do pracy grupowej. HCL Domino jest rozwiązaniem przeznaczonym zarówno dla małych organizacji jak i dużych rozproszonych korporacji.
Domino to jedyna platforma do szybkiego tworzenia aplikacji, której potrzebujesz!
Poznaj najnowszą wersję HCL Domino, dzięki której przeniesiesz swoje aplikacje na urządzenia mobilne bez wysiłku, a nowe wytworzysz nawet o 60% szybciej. Wszechstronność, skalowalność i bezpieczeństwo – od 30 lat Domino udowadnia swoją wartość.

Oszczędność kosztów i zasobów

Dzięki HCL Domino dostarczysz niestandardowe aplikacje i zautomatyzujesz operacje w przedsiębiorstwie. Najnowsza wersja Domino to jeszcze większa wartość i niższy koszt posiadania (TCO) niż dotychczas.
Domino to jedyna platforma, do szybkiego tworzenia od nisko-kodowych do pro-kodowych aplikacji, której potrzebujesz.

Potwierdzone bezpieczeństwo Domino

Bezpieczeństwo jest wbudowane w DNA Domino i zawsze była to platforma, której można zaufać. Znana, bezpieczna i sprawdzona, co potwierdza popularność jej zastosowania wśród organizacji finansowych i rządowych.
Po zainstalowaniu i uruchomieniu serwer Domino działa poprawnie bez względu na system operacyjny.

Kompleksowe środowisko aplikacyjne

HCL Domino to rozwiązanie typu All-in-One. Zawiera zintegrowaną bazę danych, narzędzia do tworzenia aplikacji, katalogi, serwer HTTP, pocztę e-mail, zabezpieczenia i nie tylko.
HCL Domino charakteryzuje łatwe zarządzanie i aktualizacje do nowszych wersji.

Aktualizuj, nie migruj! Poznaj Domino v11

Nowe możliwości aplikacji mobilnych, integracja platformy Microsoft 365 i nowe narzędzie do tworzenia aplikacji low-code o 60% szybciej – Domino Volt. Dowiedz się, dlaczego warto aktualizować swoje środowisko do Domino v11.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego Domino v11?

HCL Nomad – umożliwia pobieranie istniejących aplikacji oraz szybkie i proste konwertowanie ich na urządzenia mobilne. Twoje aplikacje Domino są teraz dostępne bez żadnych modyfikacji, bez klienta stacjonarnego. HCL App Dev Pack – pakiet pozwalający budować aplikacje i złożone przepływy pracy za pomocą JavaScript i Node-RED. Pozwala na wprowadzanie poprawek i wdrażanie nowych aplikacji bez konieczności znajomości języka LotusScript.
HCL Domino Volt – pozwala każdemu tworzyć aplikacje korporacyjne rozwiązujące wyzwania biznesowe. Domino Volt nie wymaga wyspecjalizowanych umiejętności w zakresie Domino ani informatyki, aby szybko stworzyć dedykowane rozwiązanie. Active Directory – wykorzystaj środowisko Domino w pełni dzięki integracji z innymi narzędziami i aplikacjami z których korzystasz w swoim przedsiębiorstwie m.in. Google i Microsoft 365.

Oprogramowanie nowej generacji

HCL Notes

Stacjonarny klient poczty, który integruje wszystkie informacje w jednym obszarze roboczym.

Więcej informacji

HCL Verse

Biznesowa poczta e-mail, która rozumie Twój sposób pracy.

Więcej informacji

HCL Sametime

Błyskawiczna komunikacja online z udostępnianiem dźwięku, obrazu i danych.

Więcej informacji

HCL Connections

HCL Connections

Wiedza Twojej firmy w jednym miejscu, pliki, pomysły i dokumenty.

Więcej informacji

HCL Domino Volt

Łatwe i szybkie tworzenie aplikacji biznesowych low-code.

Więcej informacji