HCL Connections lide­rem oprogra­mo­wania intra­neto­wego wg Summer 2020 G2.com

17.07.2020  / 4 minuty czytania

Środowisko HCL Connections zostało wyróżnione przez platformę g2.com tytułem „Summer Leader 2020” w kategorii Oprogramowanie Intranetowe. Jednym z czynników przyznania tytułu są opinie klientów korzystających ze środowiska.

HCL Connections to stabilne środowisko intranetowe, które pomaga organizować i łatwo rozpowszechniać zawartość, informacje i dokumentację w całej organizacji. Bez względu na to, gdzie przebywają pracownicy i z jakich narzędzi korzystają. Wbudowane funkcje HCL Connections pozwalają na dwukierunkową komunikację pomiędzy szczeblami zarządzania pracownik-lider.

Najtrafniej środowisko HCL Connections opisują opinie klientów na portalu g2.com. Klika z nich przedstawiamy poniżej (przetłumaczone na język polski):

„HCL Connections – Łączność społecznościowa z organizacją.

Oprogramowanie oparte jest na architekturze zorientowanej na usługi, co sprawia, że jest świetne. Na stronie głównej można znaleźć widżety, które można dostosować do potrzeb (potrzeb użytkownika), zapewnia także internetowy katalog osób w organizacji. Dobrze jest poznać innych ludzi, zanim zaczniesz z nimi pracować nad projektem / zadaniem.”

6 maja 2020
Oryginalna opinia

„To najbardziej innowacyjny sposób łączenia się z członkami zespołu.

Tworzenie relaksującego i przyjemnego środowiska lub pracy to główna cecha tej aplikacji. Upraszcza komunikację i współpracę między moimi pracownikami oraz pomaga mi tworzyć fora, blogi i błyskawiczne teksty w atrakcyjny sposób dzięki niezwykle potężnym narzędziom. To niesamowite oprogramowanie skutecznie to zrobi, wymieniając pliki, instalując zaktualizowany system na komputerze i synchronizując wszystkie informacje zawarte w katalogach.”

17 grudnia 2019
Oryginalna opinia

„Prestiżowe oprogramowanie komunikacyjne, które umożliwiło konsolidację firmy.

Polecam oprogramowanie, ponieważ oferuje mojej firmie platformę, dzięki której mogę rozwijać komunikację i współpracę w zabawny i kreatywny sposób.”

15 października 2019
Oryginalna opinia

Czym jest platforma g2.com?

Decydując się na kupno oprogramowania biznesowego, kupujący spędzają zbyt dużo czasu na szukaniu informacji, czytaniu analiz, raportów i porównywaniu środowisk. Po wszystkim brakuje im pewności co do wyboru środowiska, a często ostatecznie większość projektów nie spełnia ich oczekiwań. Celem platformy g2.com jest dostarczenie niefiltrowanych recenzji od użytkowników bezpośrednio korzystających z konkretnych technologii biznesowych. Na platformie opublikowane jest ponad milion recenzji. Dzięki temu zakup oprogramowania biznesowego jest równie łatwy, jak produktów konsumenckich.

Czy Twoi pracownicy są naprawdę zaangażowani i wydajni?

Zwiększ efektywność pracy w swojej organizacji dzięki potężnej platformie HCL Connections, która zapewnia łączność i zaangażowanie zespołów.